Prointegra
Tenis  RSS
Tenis. Challenger Hamburg: pewny początek Kamila Majchrzaka. Polak awansował do II rundy

#zrodlo
Kamil Majchrzak nie miał problemów z awansem do II rundy halowego turnieju ATP Challenger Tour na kortach twardych w Hamburgu. Polski tenisista pokonał w poniedziałek w dwóch setach Włocha Roberto Marcorę.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Tenis. Ranking WTA: Iga Świątek i Magda Linette bez zmian. Aryna Sabalenka bliżej Top 10

#zrodlo
Iga Świątek i Magda Linette zachowały swoje pozycje w najnowszym notowaniu rankingu WTA. Krok w kierunku powrotu do Top 10 zrobiła Białorusinka Aryna Sabalenka.

Tenis. Novak Djoković przed wyzwaniem w Wiedniu: To najtrudniejsza drabinka turnieju ATP 500 wszech czasów

#zrodlo
Novak Djoković uważa, że nigdy nie brał udziału w tak mocno obsadzonym turnieju rangi ATP 500, jak startująca w poniedziałek impreza w Wiedniu. - To najtrudniejsza drabinka turnieju ATP 500 wszech czasów - powiedział Serb.

Tenis. Alexander Zverev z dubletem w Kolonii. "W finałach trzeba pokazywać najlepszą grę"

#zrodlo
Alexander Zverev wygrał dwa z rzędu turnieje rangi ATP 250 w Kolonii i uważa, że to świetny prognostyk przed końcową fazą rywalizacji w 2020 roku. - W finałach trzeba pokazywać najlepszą grę - powiedział Niemiec.

Tenis. ATP Kolonia: dublet Alexandra Zvereva. Niemiec rozbił Diego Schwartzmana w finale

#zrodlo
Alexander Zverev w ciągu siedmiu dni wygrał dwa turnieje rangi ATP 250 rozgrywane na kortach twardych w hali w Kolonii. W niedzielnym meczu o tytuł imprezy bett1HULKS Championship Niemiec w dwóch setach pokonał Diego Schwartzmana.

Tenis. ATP Antwerpia: Ugo Humbert uporał się z Alexem de Minaurem. Drugi triumf Francuza

#zrodlo
Ugo Humbert został triumfatorem turnieju ATP Tour 250 w Antwerpii. W finale Francuz wygrał z Australijczykiem Alexem de Minaurem i wywalczył drugi tytuł.

Tenis. ATP Wiedeń: Hubert Hurkacz poznał rywala. Karol Drzewiecki i Szymon Walków przeszli przez eliminacje

#zrodlo
Hubert Hurkacz poznał pierwszego rywala w halowych zawodach ATP Tour 500 na kortach twardych w Wiedniu. Do drabinki debla zakwalifikowali się Karol Drzewiecki i Szymon Walków.

Koronawirus. Znamy wyniki sobotnich badań Igi Świątek i jej sztabu

#zrodlo
Jak dowiedziały się WP SportoweFakty, zarówno Iga Świątek, jak i wszyscy członkowie jej sztabu, otrzymali negatywne wyniki badań na obecność koronawirusa. Testy były przeprowadzone kilka godzin po wizycie u prezydenta Andrzeja Dudy.

Tenis. WTA Ostrawa: siódmy tytuł Aryny Sabalenki. W finale wygrała z Wiktorią Azarenką

#zrodlo
Aryna Sabalenka została mistrzynią turnieju WTA Premier w Ostrawie. W finale Białorusinka pokonała swoją rodaczkę Wiktorię Azarenkę i zdobyła siódmy tytuł.

Tenis. Cykl ITF: Kacper Żuk mistrzem w Hamburgu. Wojciech Marek z finałem w Monastyrze

#zrodlo
Kacper Żuk wygrał rozgrywane na kortach twardych halowe zawody ITF o puli nagród 25 tys. dolarów w Hamburgu. W tunezyjskim Monastyrze do finału dotarł Wojciech Marek, a z tytułu w deblu cieszyła się Weronika Falkowska.

Tenis. ATP Nur-Sułtan: pierwszy turniej głównego cyklu w Kazachstanie. Benoit Paire najwyżej rozstawiony

#zrodlo
W Nur-Sułtanie zostanie rozegrany pierwszy w dziejach turniej rangi ATP Tour w Kazachstanie. Najwyżej rozstawionym uczestnikiem imprezy, która odbędzie się na kortach twardych w hali, jest Benoit Paire.

Polskie i światowe legendy sportu - rozpoznajesz je na zdjęciach?

#zrodlo
Zaliczasz się do tych, którzy czekają na niego cały tydzień? Najwyższy czas oddać go w twoje ręce. Jak poradzisz sobie z rozpoznaniem polskich i światowych legend sportu? Tradycyjnie zachęcamy do chwalenia się wynikiem w komentarzu poniżej.