Klatka.pl
Wiadomości z tagiem MotoGP  RSS
Żużel. Dominik Kubera wcale nie musi opuścić trzech meczów Motoru. Frątczak przypomina casus Warda

12.01.2021 10:16

Dominik Kubera nie ma przynależności klubowej. Będzie mógł ją nabyć w kolejnym okienku transferowym. Jeśli Motor będzie mieć trochę szczęścia, to wcale nie musi być osłabiony w trzech pierwszych meczach.

Tagi: MotoGP
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Ekstraligowi sparingpartnerzy Unii Tarnów

11.01.2021 17:34


D7N 2555

Eltrox Włokniarz Częstochowa i Motor Lublin z PGE Ekstraligi oraz RzTŻ Rzeszów z 2. Ligi Żużlowej będą sparingpartnerami pierwszoligowej Unii Tarnów. Tarnowski klub w poniedziałek poinformował o zespołach, z którymi zmierzy się w meczach kontrolnych przed startem nowego sezonu. Starcia z uznanymi ekstraligowymi klubami, a także z jedną z najsilnieszych drużyn drugoligowych powinny pozwolić tarnowianam dobrze przygotować się do rozgrywek eWinner 1. Ligi Żużlowej.

Źródło: speedway.info.pl

Żużel. Nikt nie odbije Dominika Kubery z Motoru Lublin. Zawodnik złożył właśnie jasną deklarację

11.01.2021 12:30

W świetle regulaminu Dominik Kubera jest wolnym zawodnikiem. Przynależność klubową będzie mógł nabyć po trzeciej kolejce. To oznacza, że w teorii może podpisać kontrakt z dowolnym klubem. Zawodnik zapewnia nas, że na sto procent będzie nim Motor.

Tagi: MotoGP
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Temat Dominika Kubery definitywnie zamknięty. Dla PGE Ekstraligi sprawa jest oczywista

07.01.2021 17:32

Część ekspertów jest przekonana, że w sprawie Dominika Kubery mamy przeciąganie liny pomiędzy Motorem a KS Unia. Te same osoby chcą się zakładać, że zawodnik na pewno pojedzie w lidze od pierwszej kolejki. Formalnie nie ma jednak na to już szans.

Tagi: MotoGP
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. Motor chce zbudować Kariona. Ma go ściągnąć do Polski

07.01.2021 13:49

Motor Lublin ambitnie podchodzi do tematu startów Marka Kariona w PGE Ekstralidze. Jak informuje "Kurier Lubelski", by Rosjanin był jak najlepiej przygotowany do występów w elicie, lublinianie ściągną go do Polski.

Tagi: MotoGP
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Żużel. W sprawie Dominika Kubery przegrywają wszyscy. Ekwiwalent jest zasadny, jeśli ktoś podkupuje juniorskie talenty

06.01.2021 13:53

Robert Dowhan komentuje sprawę Dominika Kubery. Senator RP i były prezes Falubazu mówi o dziwnej sytuacji. - Trzymam kciuki, żeby strony się jakoś dogadały, bo na razie przegrywają wszyscy, czyli Unia, Motor i cała dyscyplina - podkreśla.

Tagi: MotoGP
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl