Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Legia Warszawa  RSS
Co z odejściem Michała Karbownika z Legii Warszawa? Mamy nowe informacje!

12.01.2021 21:48

Michał Karbownik może nie dokończyć sezonu w Legii. Brighton, jak można usłyszeć, chce zabrać go z Łazienkowskiej i wysłać do Belgii. Tylko czy tak się stanie? Według naszych informacji Anderlecht... nie jest takim rozwiązaniem zainteresowany.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

EBL. Popis Tome Gabricia i Adriana Boguckiego. Enea Astoria lepsza od Legii

12.01.2021 21:31

Choć w końcówce było trochę nerwów, Enea Astoria Bydgoszcz stosunkowo pewnie pokonała Legię Warszawa 85:75. Świetne spotkanie rozegrali bydgoscy podkoszowi - Tomislav Gabrić i Adrian Bogucki. Łącznie zdobyli 45 punktów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Legia Warszawa. Michał Karbownik zostanie wypożyczony do Anderlechtu?

12.01.2021 16:39


Michał Karbownik może już zimą opuścić Legię Warszawa. Co ciekawe, Brighton nie tyle chce ściągnąć go siebie, a wysłać na wypożyczenie do belgijskiego Anderlechtu.

Źródło: sport.interia.pl

Sensacyjny zwrot sytuacji ws. Karbownika? Może odejść z Legii już teraz!

12.01.2021 15:33

Serwis legia.net informuje o nieoczekiwanym zwrocie w sprawie Michała Karbownika. Okazuje się, że Brighton and Hove Albion chce skrócić wypożyczenie piłkarza do Legii Warszawa!

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Legia Warszawa. Radosław Kucharski: Na tapecie mamy trzech piłkarzy

12.01.2021 12:09


Lech Poznań sprowadził do tej pory trzech piłkarzy, Legia jak na razie żadnego. Odpowiedzialny za transfery w zespole mistrza Polski dyrektor sportowy Radosław Kucharski zaleca cierpliwość. W przeprowadzonej na zgrupowaniu w Dubaju rozmowie ze stroną oficjalną legia.com mówi, że "za kilka, kilkanaście dni uda się doprowadzić do umiejętnych wzmocnień".

Źródło: sport.interia.pl

PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa mocno zaczęła przygotowania w Dubaju. Demolka w pierwszym sparingu

09.01.2021 18:50

Legia Warszawa nie dała dojść do głosu ekipie Liwa FC. Podopieczni Czesława Michniewicza rozgromili 8:0 klub, który występuje na trzecim poziomie rozgrywkowym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami