Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Lech Poznań  RSS
Lech Poznań zmienia całą swoją obronę. Gra trójką wchodzi w grę?

13.01.2021 7:24


Sprowadzenie dwóch środkowych obrońców w jeden weekend wskazuje na to, że Lech Poznań chce całkowicie zreformować swoją defensywę. Pojawia się okazja do zmian głębszych niż tylko wymiana piłkarzy.

Źródło: sport.interia.pl

Lech Poznań trenuje w Turcji bez zakażonego piłkarza. On jednak może dolecieć na sparingi

12.01.2021 13:48


Piłkarz, którego Lech Poznań musiał zostawić w Polsce z powodu pozytywnego testu na obecność koronawirusa, przejdzie wymaz ponownie. Jeśli wykaże on, że choroba się skończyła, zdąży dolecieć na mecze sparingowe w Turcji.

Źródło: sport.interia.pl

Legia Warszawa. Radosław Kucharski: Na tapecie mamy trzech piłkarzy

12.01.2021 12:09


Lech Poznań sprowadził do tej pory trzech piłkarzy, Legia jak na razie żadnego. Odpowiedzialny za transfery w zespole mistrza Polski dyrektor sportowy Radosław Kucharski zaleca cierpliwość. W przeprowadzonej na zgrupowaniu w Dubaju rozmowie ze stroną oficjalną legia.com mówi, że "za kilka, kilkanaście dni uda się doprowadzić do umiejętnych wzmocnień".

Źródło: sport.interia.pl

Lech Poznań sprowadził dotąd trzech piłkarzy. Następny ma być pomocnik

12.01.2021 7:40


Żaden ze Szwedów łączonych przez media z Lechem Poznań nie trafi na Bułgarską, poza Jesperem Karlströmem, który już podpisał kontrakt z "Kolejorzem". Lech Poznań chce sprowadzić eszcze kilku graczy, ale już nie ze Szwecji.

Źródło: sport.interia.pl

Lech Poznań rezygnuje z napastnika

11.01.2021 11:48


Były reprezentant polskiej młodzieżówki Paweł Tomczyk nie dostanie kolejnej szansy w Lechu Poznań, nie zostanie też znowu wypożyczony. Lech definitywnie pozbywa się swojego wychowanka, który karierę ma kontynuować w pierwszoligowym Widzewie Łódź.

Źródło: sport.interia.pl

Lech Poznań. Ile wart jest Chorwat Antonio Milić pozyskany z Anderlechtu?

11.01.2021 7:45


- To średni piłkarz w większości elementów, znakomity w grze głową, z bardzo dobrą lewą nogą, ale żaden z niego kozak. W polskiej lidze może to wystarczyć - mówi o Antonio Miliciu specjalista od piłki belgijskiej Mariusz Moński. Lech Poznań pozyskał Milicia z Anderlechtu.

Źródło: sport.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami