Wiocha
Wiadomości z tagiem Kamil Stoch  RSS
Michal Doleżal tłumaczył absencję Kamila Stocha

18.10.2020 6:21

- Kamil był bardzo zmotywowany i cieszył się na te zawody. Niestety jest przeziębiony - tak absencję Kamila Stocha w mistrzostwach Polski w skokach na igelicie w Szczyrku tłumaczył trener kadry Michal Doleżal.

Źródło: sport.onet.pl

Dawid Kubacki zajął pierwsze miejsce w letnich MP w skokach narciarskich

18.10.2020 0:16

Dawid Kubacki (TS Wisła Zakopane) wygrał sobotni konkurs indywidualnych letnich mistrzostw Polski w skokach narciarskich. Prowadził on też po pierwszej serii zawodów, które rozegrano na obiekcie w Szczyrku Skalite (HS-104). W zawodach nie wystąpił Kamil Stoch.

Źródło: rss.dziennik.pl

MP w Szczyrku: Trening dla Murańki, kwalifikacje dla Kubackiego, Stoch przeziębiony

17.10.2020 20:29


Polscy skoczkowie mają już za sobą oficjalną serię treningową, a także kwalifikacje do konkursu letnich mistrzostw Polski w Szczyrku. Najlepiej w tych rundach zaprezentowali się Klemens Murańka oraz Dawid Kubacki. Na starcie zmagań nie pojawi się dziś Kamil Stoch, którego dopadło przezięnienie. Trening dla Murańki W serii treningowej na czele stawki uplasował się Klemens […]
first appeared on .

Źródło: www.skokipolska.pl

Skoki. Mistrzostwa Polski w Szczyrku. Kamil Stoch nie wystartuje w zawodach

17.10.2020 13:52

Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich bez Kamila Stocha. Lider naszej kadry musiał zrezygnować ze startu z powodów zdrowotnych.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kamil Stoch nie wystartuje w Szczyrku

17.10.2020 13:40

Wśród skoczków rywalizujących w ten weekend o tytuł letniego mistrza kraju zabraknie Kamila Stocha. 33-latek z powodu niedyspozycji zdrowotnej nie weźmie udziału w tegorocznej imprezie.

Źródło: www.skijumping.pl

Skoki narciarskie: upadek Kamila Stocha na treningu w Oberstdorfie

15.10.2020 18:21

Polska kadra skoczków narciarskich trenuje w niemieckim Oberstdorfie w ramach przygotowań do sezonu zimowego. Na jednej z sesji treningowych Kamil Stoch zaliczył upadek. Według samego poszkodowanego, był to niegroźny incydent.

Źródło: sport.onet.pl

Skoki narciarskie. Niegroźny upadek Kamila Stocha podczas treningu. "1:0 dla trawy"

15.10.2020 16:00

Polscy skoczkowie trenują przed sezonem zimowym w niemieckim Oberstdorfie. Podczas jednej z sesji na skoczni doszło do małego incydentu, Kamil Stoch upadł przy jednej z prób. Jednak jak zapewnił sam zainteresowany, wszystko jest w porządku.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Skoki. Kamil Stoch nadal czeka na nagrodę za Raw Air. Zdradził jeszcze jedną rzecz

14.10.2020 20:39

Kamil Stoch od marca czeka na trofeum za wygranie tegorocznego cyklu Raw Air. Polski skoczek narciarski postanowił publicznie zaapelować do organizatorów.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami