Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Kamil Stoch  RSS
Puchar Świata. Skąd błędy sędziów przy wystawianiu ocen? Edward Przybyła wyjaśnia

12.01.2021 16:38

Noty dla skoczków wzbudzają kontrowersje. Głośno było o zbyt niskich ocenach dla Kamila Stocha czy Piotra Żyły. Edward Przybyła, wieloletni sędzia FIS w skokach, wyjaśnia dlaczego sędziowie popełniają błędy i jak powinien wyglądać idealny telemark.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

"Powinienem być tam, gdzie Kamil Stoch". Niedoszła gwiazda mówi, że została zniszczona

12.01.2021 11:47

Zapowiadał się na niezwykle solidnego skoczka. Finalnie jednak Łukasz Rutkowski kariery nie zrobił. Teraz wyjawia powody. - Złamano mnie, zniszczono psychicznie - tłumaczy w rozmowie z serwisem niezalezna.pl.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Skoki narciarskie. Tylko jedna rzecz może przeszkodzić Kamilowi Stochowi

12.01.2021 11:11

Po serii bardzo udanych występów Kamila Stocha, w niedzielę w Titisee-Neustadt Polak został sklasyfikowany na 17. miejscu. Jan Szturc w rozmowie z "Super Expresem" uważa, że nie ma żadnych powodów do niepokoju.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Skoki narciarskie. Niemiecki serwis z uznaniem o Kamilu Stochu. Zwrócił uwagę na jeden element

11.01.2021 16:41

Niemiecki serwis skispringen.com podsumował w poniedziałek 69. Turniej Czterech Skoczni. Dziennikarze po raz kolejny docenili Kamila Stocha, zwracając uwagę na jeden element.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Nienawiść, ignorancja albo skrajna głupota. Nie tylko Stoch nie usłyszał hymnu

11.01.2021 16:23

W Titisee-Neustadt Kamil Stoch po wygraniu konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich nie doczekał się polskiego hymnu. Wybuchł skandal, organizatorzy przeprosili, ale niesmak pozostał. Polak nie jest jedynym sportowcem, któremu organizatorzy zabrali taką możliwość, a jego przypadek, patrząc na historię, wydaje się wręcz błahy. Tutaj zawiodła technologia, a wcześniej zdarzało się, że hymnów nie odgrywano z nienawiści, ignorancji czy po prostu ze zwykłej głupoty.

Źródło: sport.onet.pl

Murańka zastąpił Zniszczoła w składzie na zawody w Zakopanem

11.01.2021 16:16

Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Jakub Wolny, Paweł Wąsek i Klemens Murańka znaleźli się w składzie polskiej kadry na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, które w ten weekend odbędą się w Zakopanem - poinformował na Twitterze PZN.

Źródło: rss.dziennik.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami