Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Dawid Kubacki  RSS
Murańka zastąpił Zniszczoła w składzie na zawody w Zakopanem

11.01.2021 16:16

Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Jakub Wolny, Paweł Wąsek i Klemens Murańka znaleźli się w składzie polskiej kadry na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, które w ten weekend odbędą się w Zakopanem - poinformował na Twitterze PZN.

Źródło: rss.dziennik.pl

PŚ w skokach. “Sobota ogólnie cudowna, niedziela reprezentacyjnie wspaniała, indywidualnie lekki niedosyt”

11.01.2021 13:33


“Według mnie sobota ogólnie cudowna, niedziela reprezentacyjnie wspaniała, indywidualnie lekki niedosyt” – tak konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt ocenił olimpijczyk Kazimierz Długopolski. W sobotę w niemieckim Titisee-Neustadt wygrał Kamil Stoch, a Piotr Żyła był trzeci. Piąte miejsce wywalczył Andrzej Stękała, siódmy był Dawid Kubacki, 11. Jakub Wolny, a 28. Paweł Wąsek. […]

Źródło: wiadomosci.com

PŚ w Titisee-Neustadt. Dawid Kubacki leciał wysoko i nagle spadł. Ekspert wyjaśnia, co stało się w drugim skoku Polaka

11.01.2021 6:00

Wydawało się, że finałowy skok Dawida Kubackiego będzie ponad 140. metr. Leciał bardzo wysoko i nagle spadł, przez co otrzymał niższe noty za styl. Co się stało w skoku Polaka? O to zapytaliśmy Jakuba Kota, byłego skoczka narciarskiego.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Adam Małysz: to zdecydowanie nie był nasz dzień

11.01.2021 0:32


“To zdecydowanie nie był nasz dzień” – napisał na swoim profilu na Facebooku dyrektor PZN ds. skoków i kombinacji norweskiej Adam Małysz po niedzielnym konkursie Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Najlepszy z Polaków Dawid Kubacki zajął szóste miejsce. Zwyciężył Norweg Halvor Egner Granerud, a pozostałe miejsca na podium zajęli jego rodak Daniel-Andre Tande i Austriak Stefan […]

Źródło: wiadomosci.com

PŚ Titisee-Neustadt: Sukces Graneruda, Kubacki i Wolny w dziesiątce

10.01.2021 22:17

Halvor Egner Granerud wygrał niedzielny konkurs Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. W drugiej serii wystąpiła cała siódemka Polaków, spośród których najwyżej - na szóstym miejscu - uplasował się Dawid Kubacki. Na początek konkursu belkę startową ustawiono dość wysoko - w dziewiątej bramce. Był jednak......

Źródło: www.skokinarciarskie.pl

Małysz: To zdecydowanie nie był nasz dzień

10.01.2021 22:16

"To zdecydowanie nie był nasz dzień" - napisał na swoim profilu na Facebooku dyrektor PZN ds. skoków i kombinacji norweskiej Adam Małysz po niedzielnym konkursie Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Najlepszy z Polaków Dawid Kubacki zajął szóste miejsce.

Źródło: rss.dziennik.pl

Kubacki: były podia, zwycięstwa - rewelacja

10.01.2021 20:22

- Była dobra prędkość lotu, przesadziłem z agresywnością i trzeba było lądowac - mówił Dawid Kubacki w rozmowie ze stacją Eurosport. Polak w drugiej próbie w Titisee-Neustadt wylądował na 137. metrze, co dało mu szóstą pozycję w niedzielnym konkursie.

Źródło: sport.onet.pl

Podium tym razem bez Polaków. Norweski dzień w Titisee-Neustadt

10.01.2021 20:16

Dawid Kubacki zajął szóste miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt. Zwyciężył Norweg Halvor Egner Granerud, a pozostałe miejsca na podium zajęli jego rodak Daniel-Andre Tande i Austriak Stefan Kraft.

Źródło: rss.dziennik.pl

PŚ w Titisee-Neustadt. Rzadko spotykana sytuacja. Klasyfikacja konkursu bez przeliczników

10.01.2021 19:24

W dziesiątce niedzielnego konkursu w Titisee-Neustadt było tylko dwóch naszych reprezentantów. 6. miejsce zajął Dawid Kubacki. Bez przeliczników nie byłoby lepiej. W najlepszej szóstce, co zdarza się rzadko, nie doszłoby do żadnych zmian.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami