f4up
Wiadomości z tagiem Dawid Kubacki  RSS
Letnie Mistrzostwa Polski – Szczyrk 2020 [FOTORELACJA]

21.10.2020 2:45


Rywalizacja w mistrzostwach Polski na normalnym obiekcie Skalite (HS-104) w Szczyrku zakończyła letni sezon w wykonaniu polskich skoczków i skoczkiń. Po złote medale w Beskidach sięgali Dawid Kubacki, Joanna Szwab oraz męska drużyna Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. Jak wyglądały zmagania Biało-Czerwonych w pandemicznych realiach? Zapraszamy do obszernej fotorelacji z tych zawodów! Konkurs indywidualny kobiet […]
first appeared on .

Źródło: www.skokipolska.pl

Skoki narciarskie. Dawid Kubacki wykpił popularną teorię. "Córka doda mi skrzydeł"

20.10.2020 8:50

Po ślubie zawodnik ląduje 10 metrów bliżej, a po narodzinach dziecka skacze jeszcze krócej. Takie powiedzenie krąży w środowisku skoczków narciarskich, ale Dawid Kubacki, który wkrótce zostanie ojcem, zupełnie się nim nie przejmuje.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dawid Kubacki komentuje wygraną w Szczyrku

18.10.2020 22:18

- Zawsze fajnie się wygrywa, a kibice mogą temu dodać tylko uroku. Brakuje ich na obiektach sportowych, ale każdy jest świadom nieciekawej sytuacji, którą mamy na świecie - mówił Dawid Kubacki po triumfie w sobotnim konkursie o tytuł mistrza kraju w skokach narciarskich na igelicie. Mistrz świata z Seefeld już...

Źródło: www.skijumping.pl

Skoki. Dawid Kubacki pochwalił się radosną nowiną. Niedługo zostanie tatą

18.10.2020 18:22

Ponad rok temu Dawid Kubacki i Marta Majcher wzięli ślub. Teraz szykuje się jeszcze większa rewolucja. Żona skoczka narciarskiego jest w ciąży.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dawid Kubacki: „Sytuacja nie jest pewna. Z tyłu głowy myśl, że zimą nic się nie odbędzie”

18.10.2020 17:42


Dawid Kubacki już po raz piąty zdobył tytuł letniego mistrza Polski. Polak tego lata wygrywał we wszystkich zawodach w których startował, a sezon letni, który w tym roku był nieco inny od ubiegłych z powodu rozprzestrzeniającej się pandemii, zakończył najwyższym stopniem podium w Szczyrku. Dawid Kubacki został złotym medalistą w Szczyrku mimo tego, że […]
first appeared on .

Źródło: www.skokipolska.pl

Dawid Kubacki: W okolicach Świąt zostanę tatą

18.10.2020 16:50

- Dobrze by było, aby końcówka roku, w okolicach Świąt, była luźniejsza. W tym okresie zostanę tatą - zdradza Dawid Kubacki, świeżo upieczony mistrz kraju w skokach na igelicie. 30-latek i jego żona Marta oczekują narodzin córki w okresie bożonarodzeniowym, na kiedy zaplanowano początek 69. Turnieju Czterech Skoczni.

Źródło: www.skijumping.pl

Wróciły koszmarne obrazy, Kubacki: sytuacja jest nieciekawa

18.10.2020 2:21

Dawid Kubacki zgarnął tego lata wszystko, co było do zgarnięcia. Tę część sezonu rozpoczął od zwycięstwa w Memoriale Olimpijczyków w Szczyrku. Potem przyszły dwa zwycięstwa w jedynych zawodach Letniego Grand Prix w Wiśle. Nasz mistrz świata okres skakania na igelicie zakończył triumfem w mistrzostwach Polki w Szczyrku.

Źródło: sport.onet.pl

Dawid Kubacki: trzeba być gotowym na wszystko

18.10.2020 0:22

Dawid Kubacki został letnim mistrzem Polski w skokach narciarskich. - Cieszę się, że będę mógł odebrać złoto, bo to motywuje - powiedział tuż po zawodach na antenie TVP Sport.

Źródło: sport.onet.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami