Wiocha
Wiadomości z tagiem Arkadiusz Milik  RSS
Serie A. Arkadiusz Milik wrócił do łask w Napoli? Polak trenował z całym zespołem

21.10.2020 20:09

Arkadiusz Milik do tej pory trenował w niewielkiej grupie. Teraz jednak nastąpił przełom. Ze zdjęć wynika, że Polak znowu ćwiczy z całą drużyną SSC Napoli.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Serie A. AS Roma próbowała zmienić warunki transferu Milika

21.10.2020 13:18


Po pewnym czasie nowe światło zostało rzucone na sprawę niedoszłego transferu Arkadiusza Milika do AS Roma. Włoski klub miał być zaniepokojony wynikami badań medycznych napastnika i próbować zbić cenę za 26-latka.

Źródło: sport.interia.pl

Transfery. Serie A. Arkadiusz Milik. Włoskie media ujawniają, dlaczego Polak nie przeszedł do AS Roma

21.10.2020 8:51

Wychodzi na jaw, dlaczego Arkadiusz Milik nie trafił w letnim oknie transferowym do AS Roma. Włoskie media podkreślają, że klub nie zdecydował się na zakup Polaka z powodu niesatysfakcjonujących wyników badań medycznych.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Transfery. Dyrektor SSC Napoli zabrał głos ws. Arkadiusza Milika. "Konsekwencje są naturalne"

19.10.2020 12:16

Arkadiusz Milik nie ma szans na grę w SSC Napoli. Nie jest zgłoszony do żadnych rozgrywek i czeka na możliwość odejścia z zespołu. Głos w sprawie jego przyszłości zabrał dyrektor sportowy klubu Cristiano Giuntoli.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Serie A. Napoli - Atalanta 4-1 - skrót (ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS). WIDEO

18.10.2020 0:05


Napoli, bez Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego w składzie, rozbiło Atalantę 4-1 w meczu 4. kolejki Serie A.

Źródło: sport.interia.pl

Serie A. Były kierownik Ajaxu: Juventus może być za wysokim poziomem dla Arkadiusza Milika

15.10.2020 22:28

Arkadiusz Milik ma zamiar opuścić SSC Napoli, wciąż nie wiadomo, jaki będzie jego następny kierunek. Współpracujący w przeszłości z Ajaxem Amsterdam David Endt stwierdził, że Polak może nie być wystarczająco dobry na poziom, jaki prezentuje Juventus.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Włochy: Zamieszanie w sprawie kary dla Napoli

15.10.2020 21:29


Napoli, którego piłkarzami są Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik, zostało w środę ukarane walkowerem za nieobecność w Turynie na meczu 3. kolejki włoskiej Serie A z tamtejszym Juventusem. Na klub z Neapolu nałożono dodatkowo karę odjęcia jednego punktu. Prezes Aurelio De Laurentiis zapowiedział, że jeżeli trzeba, odwoła się do sądu administracyjnego. Sprawa jest prawnie złożona. […]

Źródło: wiadomosci.com

Saga transferowa Arkadiusza Milika

14.10.2020 20:01

Saga transferowa Arkadiusza Milika trwała całe okienko transferowe i żyła nią polska i włoska prasa. Nie skończyła się jednak happy endem, bo pomimo zainteresowania polskim napastnikiem ze strony klubów jak Roma, Juventus, Atletico Madryt, Fiorentina, Tottenham Hotspur, Milik pozostał w Napoli. Co więcej, do stycznia będzie siedział na trybunach, wykluczony z gry. Jak do tego […]

Źródło: sporteuro.pl

Serie A. Napoli ukarane walkowerem za mecz z Juventusem i odjęciem punktu

14.10.2020 18:57


Napoli, którego piłkarzami są Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik, zostało ukarane walkowerem za to, że drużyna nie stawiła się na mecz 3. kolejki z Juventusem Turyn. Dodatkowo na klub z Neapolu nałożono karę odjęcia jednego punktu - poinformowała komisja dyscyplinarna Serie A.

Źródło: sport.interia.pl

Reprezentacja Polski. Jerzy Brzęczek: Nie zrezygnujemy z Milika. Wideo

13.10.2020 17:26


Jerzy Brzęczek na konferencji prasowej przed meczem Polska - Bośnia i Hercegowina w Lidze Narodów skomentował sytuację Arkadiusza Milika w Napoli.

Źródło: sport.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami